10 NEJ v horoskopu na týden od 5. března 2018

4. Březen, 2018

1/ Dojde k celkovému oživení. Nová energie, chuť, motivace a impulsy. (Vládu nově přebírá ohnivý živel)

2/ Od úterý se zrychlí doprava, komunikace a tok myšlenek. Víc nápadů, menších obchodů a cest, ale také upřímnější názory a často i příliš ostré jazyky. (Merkur vstupuje do Berana)

3/ Od středy čekejte konec nudy ve vztazích. Romantické večery při svíčkách a dlouhé pohledy do očí nahradí větší přímost, vášeň a akce ve stylu projížďky rudým sporťákem se stádem koní pod kapotou. Žádné chození kolem horké kaše, rychlá seznámení a vyjádření náklonnosti. (Venuše vstupuje do Berana, navíc její konjunkce s Merkurem)

4/ Od pátku po následující 4 měsíce se v oblasti finančních operací držte spíš zpátky. Místo agresivnějších nebo větších investic bych radila spíš konzervativnější způsoby zhodnocování. (Jupiter ve Štíru se otáčí do zpětného chodu)

5/ V neděli bude mít naše interakce s okolím tendenci drhnout nebo se naopak vyhrocovat. Cíle nemalé, nespokojenost se současným stavem věcí velká. Napětí a potřeba pohnout se z místa, což se nakonec ve většině případů povede. Nicméně všeobecná nálada po selhání ve vzájemné komunikaci žádná sláva. Také pozor na rychlou jízdu (Merkur v Beranu kvadratura Saturn v Kozorohu)

6/ Jakkoli bude neděle hrozit vyšší mírou konfrontací a vzájemného neporozumění, pořád to neznamená, že by mělo jít o ztracený den. Pokud si nenecháte vzít náladu, může se podařit překvapivě dobrá akce. (Mars ve Střelci trigon Uran v Beranu)

7/ V neděli budeme mít v případě potřeby možnost využít napojení na silný zdroj vnitřní síly a víry, proto není třeba v žádné situaci propadat skepsi. (Slunce v Rybách sextil Pluto v Kozorohu)

8/ Nejvíc dynamiky, nadšení a energie budeme vnímat ve čtvrtek a pátek (včetně Luny ve Střelci celkem 5 planet v ohnivých znameních)

9/ Klidnější a harmoničtější dny budou úterý a středa.

10/ Méně pohody a pohodlí pak čekejte v pátek a o víkendu.

Buďte připraveni na super týden!

autor
Astrologií se zabývám zhruba 25 let. Za tu dobu jsem vypracovala a vyložila horoskop stovkám klientů. Ovládám celou řadu astrologických disciplín a bude mi velkou ctí zabývat se právě Vaším horoskopem.