6 NEJ v horoskopu na týden od 12. 3. 2018

11. Březen, 2018

1/ Převažuje ohnivý živel, což přírodě i nám dává dostatečné množství energie, a zároveň také otevírá cestu tomuto nadšení ven. Dochází k živým projevům názorů a emocí. Naladění často až bojovné, hlavně z přesvědčení a za spravedlnost. V této souvislosti si můžete všimnout demonstrací, které po přechodu planet z Ryb do Berana ve společnosti začaly.

2/ V první půlce týdne, ale nejsilněji v úterý, to bude opravdu silně drhnout ve vztazích a lásce. Věci buď nepůjdou, a když ano, tak z nutnosti. Silnější donucovací prostředky, případně výčitky vyhrávají. Je to mix určité míry násilí a nechuti. Nebo naopak vehementní touhy narážející na bloky a překážky všeho druhu. Nejlepší rada pro tento typ aspektu je smíření se s nedokonalým stavem věcí, včetně vztahů a vzdání se bojů a snah, alespoň dočasně. Protože i kdyby se podařilo použitím síly cíle dosáhnout, pak jen za cenu negativních vedlejších účinků v podobě jiných ztrát či nepřirozeně působícího výsledku. Toto období je v partnerských vztazích lepší spíš trpělivě přečkat, jedná se o typ přísnějších, hrubších a tvrdších energií, nic pro slabé povahy. (Venuše v Beranu kvadratura Saturn v Kozorohu)

3/ Zajímavé je, že jakkoli nepanují ideální vyhlídky pro oblast vztahů, jako individualitám se nám ve stejném období může naopak dařit. Naše energetické centrum bude automaticky napojené na nevyčerpatelný pozitivní zdroj. Naše srdce budou otevřenější, velkorysejší a my jako osobnosti můžeme nadále využívat příležitost snáze se duchovně a lidsky obohacovat a růst. Je pravděpodobné, že koexistence tohoto aspektu přispěje ke zmírnění výše uvedených třecích ploch ve vztazích. (Slunce v Rybách trigon Jupiter ve Štíru)

4/ V podobném duchu hovoří i sobotní novoluní v Rybách. Jedná se o krásnou událost a důstojnou výraznou rozlučku s posledním znamením zvířetníku. Slunce už zakrátko vstoupí do Berana a novoluní výrazně cítí kvadraturu na Mars ve Střelci. Toto nastavení připraví situace, které nechají vyniknout tlumivou sílu znamení Ryb. Neboli je dost možné, že budeme ve svých životech čelit náznakům útočnosti, sobeckosti a hádavosti či názorové neústupnosti. Novoluní v Rybách v trigonu na Jupiter má ale výraznou sílu tyto tendence rozpouštět a vnitřním mírem, moudrostí a láskou eliminovat. Toto novoluní je pro nás šancí a jednoznačným poselstvím těsně před plným nástupem vlády znamení Berana.

5/ Poslední výraznou událostí je sobotní přesun Marsu do znamení Kozoroha, kde vydrží přibližně 2 měsíce. Jde o velmi silné postavení, které je schopno nás v mnohých ohledech posouvat reálně vpřed. Je to v podstatě značná síla spojená s velkou sílou jiného druhu, přičemž tyto síly jsou schopné spolupracovat, proto pod tímto vlivem můžeme díky vůli, plánování a vytrvalosti dokázat hodně. V tomto případě Mars není jen prudkou energií, která vyprchá stejně rychle, jako přišla. Tentokrát dokážeme s energií lépe a efektivněji hospodařit a výrazně tak zvýšit šance na úspěšný počin.

6/ Dny s větší mírou vnitřního napětí jsou pondělí, sobota a neděle. Naopak klidněji se budeme cítit ve čtvrtek a pátek.

Přeji vám hezké dny!

autor
Astrologií se zabývám zhruba 25 let. Za tu dobu jsem vypracovala a vyložila horoskop stovkám klientů. Ovládám celou řadu astrologických disciplín a bude mi velkou ctí zabývat se právě Vaším horoskopem.