Horoskop na příští týden (8.)

17. Únor, 2017

Vážení přátelé, protože zítra odjíždím na 7 dní na hory, podívala jsem se na týdenní astrologický výhled a dovolte mi ho s Vámi sdílet. Zhruba od začátku února je na nebi akcentované znamení Berana, do něhož kromě pomalého Urana vstoupila i důležitá dvojice osobních planet Mars a Venuše. Zhruba do 7. února, než Merkur opustil znamení Kozoroha tak mohlo panovat napětí ve vztazích mezi lidmi a váznout komunikace.

Následný vstup Merkura do znamení Vodnáře, kde se až do dneška navíc nachází také Slunce, naštěstí situaci alespoň trochu odlehčil, minimálně na úrovni vztahů přátelských. Zvýrazněné znamení Berana se ale nejspíš tradičně nevzdá bez boje:). V následujícím týdnu se totiž Mars v Beranu začně přibližovat k Uranu nebezpečně natěsno a vytvoří tak potenciálně skutečně třaskavý koktejl. Ale proč to zmiňuji – v úterý a středu příští týden totiž tato konjunkce Mars Uran v Beranu vyšle kvadraturu na konjunkci Luna Pluto v Kozorohu a tímto jsou evidentně dány dva eventuelně rizikové a krizové dny v mém 7-denním výhledu. Může docházet k mocenským bojům a neshodám ve vztazích s možnými projevy na fyzické rovině:). Takže v těchto dnech se prosím obrňte trpělivostí a místo do 10 počítejte do 11:).

Naštěstí nám právě Sluníčko vstoupilo do mírumilovného znamení Ryb a tím se dostáváme k nejplusovějším dnům příštího týdne a těmi musí být sobota a neděle, tedy příští víkend. Samozřejmě myslím v rámci možností, protože současně stále funguje přesná konjunkce mezi Marsem a Uranem v Beranu. Nicméně příští sobotu a neděli se nám utvoří v Rybách nádherné stelium Luna Merkur Slunce a Neptun. Pokud se tedy v úterý/středu odehraje nějaká divočina, o víkendu by mohla přijít omluva a nebýt zmíněných planet v Beranu, skoro bych vám doporučila objednat si víkendový romantický pobyt:). Tak se tu prosím opatrujte a mě držte palce na svazích:).

 

autor
Astrologií se zabývám zhruba 25 let. Za tu dobu jsem vypracovala a vyložila horoskop stovkám klientů. Ovládám celou řadu astrologických disciplín a bude mi velkou ctí zabývat se právě Vaším horoskopem.