Horoskop na týden od 13. srpna 2018

12. Srpen, 2018

Čeká nás další týden se Sluncem a Merkurem ve Lvu a Venuší ve Vahách, což celkově vytváří příjemnou radostnou letní atmosféru. Tomuto bezstarostnému nastavení v pondělí maličko přituhne úsměv na rtech, protože Mars nacouvá zpět do znamení Kozoroha. V něm už stojí i Saturn a Pluto, a znovu tak připomene a posílí jeho vliv. Tento těžkotonážní náklad ve vážném a usilovném Kozorohu nás nebude chtít nechat nahodile vlát ve větru a jen se bavit. Budeme o něco snaživější, soutěživější, organizovanější a cílevědomější. Budeme chtít, aby naše aktivity dávaly smysl. Zároveň ale nejde o nic zásadního, je to spíš nuance, protože obsazené Váhy a Lev udávají nekomplikovaný prázdninový tón.

V sobotu se spojí Venuše s Merkurem menším harmonickým aspektem v pozitivně laděných znameních, čímž uvolní a usnadní vzájemnou komunikaci. Bude možné přirozeněji navázat kontakty, seznámit se a zvýší se také ochota k dohodám a odpuštění. Naopak počet sporů a konfliktních situací klesne.

Merkur bude hrát důležitou roli i v neděli, protože se otočí do přímého chodu. Tento nenápadný jev nám výrazně usnadní životy. Veškeré rutinní každodenní procesy se zrychlí. Odpadnou různé drobné bloky, brzdy, překážky a komplikace, jež jsme v minulých týdnech mohli vnímat. Přímý chod Merkura všeobecně prospěje cestování, obchodu a komunikaci. V poslední fázi prázdnin rozhodně dobrá zpráva.

Neděle pak přinese ještě jeden významný aspekt – Jupiter vytvoří přesný trigon na Neptun ve vodních znameních. Tento aspekt obsahuje mimořádně silný duchovní potenciál. Posiluje lidskost, obětavost, dobrosrdečnost a umožňuje hluboké obohacující prožitky. Je to ideální doba k hledání vnitřního zdroje čisté lásky, uvědomění životního smyslu a opravdových hodnot, které jsou nekonečně daleko od uspokojování potřeb vlastního ega.

Mezi lepší dny, nebo jejich části, bude patřit pondělí, úterý odpoledne, pátek odpoledne a neděle. Naopak napěťověji to vychází na úterý dopoledne, středu odpoledne, čtvrtek a sobotu dopoledne. Přeji vám další krásný týden!

Veronika Navrátilová, web – ctuhoroskopy.cz, tel. – 603 572 667, email – vikti@centrum.cz, youtube – https://www.youtube.com/channel/UC98Jin2j0VVkH9yYGbI4Ucw

autor
Astrologií se zabývám zhruba 25 let. Za tu dobu jsem vypracovala a vyložila horoskop stovkám klientů. Ovládám celou řadu astrologických disciplín a bude mi velkou ctí zabývat se právě Vaším horoskopem.