Horoskop na týden od 2. července 2018

1. Červenec, 2018

Čeká nás první prázdninový týden a musím říct, že konstelace vypadají moc hezky. Slunce, nejdůležitější astrologický prvek, prochází nejlepším znamením pro rodinné záležitosti, tedy Rakem, a navíc je krásně aspektované, takže děti a my všichni, bychom měli být docela spokojení.

Astrologicky nejakčnějším dnem celého týdne bude jednoznačně čtvrtek. Ten nabídne jednu opravdu nádhernou konstelaci a také jednu trochu komplikovanější. Slunce v Raku v trigonu na Jupiter ve Štíru je pro letní období, kdy rodiny na dovolených tráví hodně času spolu, prostě super! Krom toho, že by měla panovat dobrá nálada, budeme i plni fyzických sil (v rámci možností). Zároveň zafunguje velkorysost, ochota a chuť naplánovat něco většího, nebo zkrátka takového, aby byli všichni rádi, případně nadšeníJ. S tímto aspektem není vyloučeno, že se lidé nechají ve větší míře zlákat delšími cestami, než obvykle. Jupiter skutečně nezná obav ani hranic.

Aby to ale neznělo tak růžově, ve čtvrtek dojde také k opozici mezi Merkurem ve Lvu a Marsem ve Vodnáři. To je také aspekt, který srší odvahou, silou, nápaditostí a akčností, minimálně se o tom snaží přesvědčit naše hlavy, ovšem projevy a dopady budou trochu neuhlazené. V tento den hrozí v komunikaci ostrost a dohady, během pohybových aktivit pak neplánované kotrmelce. Čtvrtek bude zkrátka nabitý energií, bude potřeba s tím dopředu počítat, s předstihem se krotit a v žádném ohledu neriskovat. Zároveň působící vliv Jupitera na Slunce by nám ale měl zajistit vyšší ochranu.

Nedělní krásný vodní trigon mezi Sluncem v Raku a Neptunem v Rybách přinese zjemnění, nastolí vlídnou, vstřícnou a klidnou atmosféru. Budeme si s radostí užívat vzájemnou blízkost v rámci našich rodin. Egoistická potřeba prosadit vlastní vůli ustoupí do pozadí a naopak se dokážeme obětovat ve prospěch ostatních. V tomto typu aspektu je velká duchovní síla a moudrost. Přeji vám perfektní start prázdnin!

Veronika Navrátilová, web – ctuhoroskopy.cz, tel – 603 572 667, email – vikti@centrum.cz

autor
Astrologií se zabývám zhruba 25 let. Za tu dobu jsem vypracovala a vyložila horoskop stovkám klientů. Ovládám celou řadu astrologických disciplín a bude mi velkou ctí zabývat se právě Vaším horoskopem.