Horoskop na týden od 22. do 28. července 2017

21. Červenec, 2017

Předpověď astrologického počasí

Horoskop na týden od 22. do 28. července 2017

Následující období přinese velkou změnu. Po čtyřech týdnech Slunce opouští znamení Raka a hned v sobotu se přesouvá do Lva. To stejné učiní pár dní po něm i Merkur. Mars už ve Lvu krátce je, takže celkově dojde k opravdu výrazné reformě astrologického počasí. Dlouhodobý pobyt mnoha planet ve znamení Raka před nás stavěl rodinná témata, činil nás výrazně vnímavějšími a zranitelnějšími, a také pravděpodobně způsobil určitý odklon od vnějšího společenského života. Namísto do budoucna jsme se mohli více ohlížet zpět, být nostalgičtí, pátrat v hlubinách své duše, hledat city a emocionální jistoty. To se s přechodem planet do znamení Lva viditelně změní.

V sobotu se do Lva posouvá Slunce, což je jistě důležitá událost, ale jednoznačně nejvýraznějším dnem celého týdne musí být neděle. V neděli totiž dochází k Novoluní v konjunkci s Marsem ve Lvu, navíc v slabší kvadratuře na Uran v Beranu. Tato konstelace znamená skutečně obrovskou energii a sílu. Je to jako Slunce samotné, tedy zářící ohnivá koule, vládce nebes. Vzniklé působení bude extrémně dynamické, průrazné, sebevědomé, egocentrické, demonstrativní a plné odhodlání. Mars se Sluncem se k sobě přibližovaly už ve znamení Raka, ale tam mohly vznikat spíš náznaky vnitřní motivace nebo problém s ventilací a přetlakem.

Ve Lvu bude projev jiný, výrazně uvolněnější, přímočařější a přeci jen silovější. I díky kvadratuře Urana nebudeme pociťovat problém s projevením energie, kterou v sobě máme. Budeme mít chuť se předvést, obrovskou motivaci uspět, prosadit se a upozornit na sebe. Budeme vládnout skutečně živelnou energií. Ohleduplnost a takt nám mohou chybět, na druhou stranu dokážeme nabídnout upřímnost a fér jednání. Inspirovat a motivovat nás mohou hrdinské činy a velké sportovní výkony. Z bezpečí domova budeme výrazně více vyrážet do společnosti, pocítíme nezávislost, optimismus, radost a chuť do života. Důležité ale bude nehledět pouze na své potřeby a ovládat se.

V pondělí bude jízda pokračovat, protože Merkur ve Lvu vytvoří přesný trigon na Uran v Beranu a celkem v tomto královském ohnivém znamení napočítáme čtyři planety. Psychický i mentální elán tedy bude nepřehlédnutelný. Zaznamenáme sice zádrhel v podobě opozice Venuše v Blíženích na Saturn, což způsobí, že ve vztazích nám pšenka buď nepokvete nebo jen s námahou, nedorozuměními a kompromisy, ale ani to nás podle mě pod vlivem silného Lva a Jupitera o optimismus nepřipraví. Celkově budeme věřit v sílu vlastních schopností a případné problémy nebo brzdy s lehkými náznaky arogance přehlédneme.

Větší ochotu reflektovat realitu začneme mít ve středu, kdy se Luna s Merkurem přesunou ze Lva do znamení Panny. To se o slovo začnou hlásit povinnosti a my znovu zjistíme, že zkrátka život není a nemůže být pouze o zábavě, blahobytu a záři reflektorů. Slunce s Marsem ve Lvu dál zůstává a my tak nepřestaneme cítit silný vnitřní motor a touhu něco dokázat, ale s Lunou a Merkurem v Panně si budeme přirozeněji uvědomovat, že bez píle, slušnosti a pokory, opravdový úspěch v podstatě není možný. Z tohoto důvodu si myslím, že pro Lví dominantní sílu a touhu vládnout je kombinace se skromným znamením Panny velmi zdravá. Připravme se na zajímavý týden!

autor
Astrologií se zabývám zhruba 25 let. Za tu dobu jsem vypracovala a vyložila horoskop stovkám klientů. Ovládám celou řadu astrologických disciplín a bude mi velkou ctí zabývat se právě Vaším horoskopem.