Horoskop na týden od 24. prosince 2018

23. Prosinec, 2018

Krátce po vstupu Slunce do znamení Kozoroha vzniká astrologicky ideální čas pro oslavu křesťanských svátků narození Ježíše Krista. Vánoce jsou spojené s celou řadou tradic a jejich každoroční dodržování skvěle odpovídá energii Slunce v Kozorohu. Pod tímto nebeským vlivem se nám veškeré zvyky konají lépe a přirozeněji, aniž bychom to tušili.

Poslední týden v roce je bezesporu z mnoha důvodů mimořádný a já mám velkou radost, že se planety „rozhodly být milosrdné“. Nic astrologicky zásadního se v následujících sedmi dnech neděje, dojde k naplnění jediného přesného aspektu a tím je úterní kvadratura mezi Merkurem ve Střelci a Neptunem v Rybách. Spojení to sice není harmonické, ale není hrubé. Protože dokáže ostrý rozum, kritický úsudek a pravdu schovávat za dokonalý mlhový opar, nevnímám tento aspekt ve vánočním čase plném pohádek jako nutně škodlivý. Naopak vašim myšlenkám dopřeje jistou úlevu, nenáročnost a větší ochotu oddat se kouzlu Vánoc.

Páteční sextil mezi Venuší ve Štíru a Plutem v Kozorohu podpoří prohloubení a utužení našich vztahů. A to je, milí přátelé, přesně to, co vám ze srdce přeji nejen v nadcházejícím týdnu, ale i v celém příštím roce!

Veronika Navrátilová, web – ctuhoroskopy.cz, tel – 603 572 667, email – vikti@centrum.cz, youtube – https://www.youtube.com/channel/UC98Jin2j0VVkH9yYGbI4Ucw

autor
Astrologií se zabývám zhruba 25 let. Za tu dobu jsem vypracovala a vyložila horoskop stovkám klientů. Ovládám celou řadu astrologických disciplín a bude mi velkou ctí zabývat se právě Vaším horoskopem.