Horoskop na týden od 30. července 2018

29. Červenec, 2018

Během následujícího týdne dojde k realizaci jediného přesného aspektu. Je jím kvadratura mezi Marsem ve Vodnáři a Uranem v Býku. Spojení je to natolik výrazné, že dalších astrologických situací ani není třeba. Ráda bych vás potěšila s pozitivním hodnocením, ale v tomto případě to nejde. Jedná se totiž o maximálně napěťovou vazbu mezi planetami, jejichž povaha není ani v klidu příliš klidná, natož pak v nekliduJ. Vrcholí ve čtvrtek, ale ve vzduchu jí budeme cítit celý týden, protože orbis od pondělí až do neděle nepřesáhne jeden obloukový stupeň!

Ale žádné strachy, už znáte, že během disharmonických konstelací se většinou neděje nic horšího, než že panuje horší nálada a v mezilidských vztazích to skřípe. Méně trpělivosti, nervy na pochodu a tak dále. Tentokrát to nebude o moc jiné, zkrátka retrográdní Mars v mentálním Vodnáři touží po intelektuálním prosazení ve skupině ostatních jedinců, např. přátel, ovšem jeho současné nastavení bude vytvářet tendenci projevovat se ve stylu natlakování – výbuch.

Chuť vymanit se ze sevření, vyjádřit se a prosadit, bude všeobecně veliká, ale způsob často nešťastný. Nastavení je to spíše konfrontační, výbušné a konfliktní, nežli uhlazené, klidné a diplomatické. Nejvíce zasažena jsou touto kvadraturou znamení Vodnáře a Býka. Z tohoto důvodu můžete zaznamenat kotrmelce, neshody a rozchody třeba v přátelských vztazích, ale zasažena je také oblast majetku a financí. Co se peněz týče, v tomto týdnu vám radím více šetřit a méně riskovat. Ve společnosti lze čekat nepokoje na politické scéně a ani měny či banky nemusí působit stabilním dojmem.

Znovu ale opakuji, že ve vašich osobních životech je to jako vždy hlavně o vás. Kdykoli je ve hře divoký Mars nebo Uran, stačí se zaměřit na hledání vnitřního klidu a koncentrace. Jakékoli okolní vichry a bouře s vámi nemohou hnout, jste-li naladěni na rovnovážnou notu, byť jak všichni víme, dosažení takového stavu je méně či více nesnadné. Nicméně teoreticky a především při aktivní snaze zcela jistě možné, proto žádné obavy prosím.

Prošla jsem celý týden hodinu po hodině, a pokud máte radši vody klidnější (v rámci možností), vyhlížejte pondělí, úterý, středu dopoledne a neděli odpoledne. Luna je tou dobou v pohodovějších znameních a harmonických vazbách. Naopak, ve středu odpoledne vstoupí do prudkého akčního Berana, z něhož navíc utvoří dynamické úhly a až do pátku bude díky tomu spíš živěji. Ve čtvrtek navíc vrcholí zmiňované napětí mezi Marsem a Uranem, takže v těchto dnech doporučuji pomaleji a opatrněji. Přeji vám další krásný týden!

Veronika Navrátilová, web – ctuhoroskopy.cz, tel – 603 572 667, email – vikti@centrum.cz

autor
Astrologií se zabývám zhruba 25 let. Za tu dobu jsem vypracovala a vyložila horoskop stovkám klientů. Ovládám celou řadu astrologických disciplín a bude mi velkou ctí zabývat se právě Vaším horoskopem.