Horoskop na týden od 30. dubna 2018

30. Duben, 2018

Čeká nás velmi abnormální týden! Nenastane během něho totiž ani jeden přesný silný aspekt. Trochu to na mě dělá dojem, že nám hvězdy chtějí dopřát dovolenou, ale vyloženě na růžovo se týden lakovat nedá. Pořád totiž máme prvky v Beranu a Kozorohu a tato znamení nerada marní čas. Slunce v Býku by se odpočinku rozhodně nebránilo, ale pokud by mělo jít o jarní dovolenou, ostatní planety by volaly po jejím aktivním trávení:). Nicméně protože většinu z nás asi čeká obyčejný týden, pojďme se aspoň podívat, jaké dny vypadají lépe, a jaké hůře.

Pondělí je silně ovlivněno úplňkem, takže jistému pnutí se vyhnout nelze, i když se Luna pojí se silně uvolňujícím Jupiterem.

Ke dnům pozitivnějším, bez výraznějšího napětí by měly patřit úterý, středa a čtvrtek, kdy se Luna pohybuje svobodomyslným a optimistickým znamením Střelce. Sice odtud ve středu vytváří i disharmonické aspekty, ale s nekonfliktním typem planet, takže žádné drama.

O maličko sevřeněji se budeme cítit v pátek, kdy se Luna posune do znamení Kozoroha a později navíc vytvoří konjunkci s přísným Saturnem. A na stoprocentní náladičku to tentokrát nevypadá ani v druhé půlce soboty a v neděli, kdy bude Luna v Kozorohu míjet Pluto a Mars, než vytvoří kvadraturu na Uran. Merkur v Beranu už navíc bude v citelné tenzi vůči Plutu. Dají se čekat takové umanutější, silovější, jedovatější a vzteklejší vlivy na naše psychické rozpoložení. Hlásím to s dostatečným předstihem, tak se nenechte zbytečně překvapit a rozhodit.

Přeji vám krásný jarní týden a prvomájový polibek:).

Veronika Navrátilová, ctuhoroskopy.cz, tel. 603 572 667

autor
Astrologií se zabývám zhruba 25 let. Za tu dobu jsem vypracovala a vyložila horoskop stovkám klientů. Ovládám celou řadu astrologických disciplín a bude mi velkou ctí zabývat se právě Vaším horoskopem.