Horoskop na týden od 4. června 2018

3. Červen, 2018

Nadcházející týden, obzvlášť jeho prostředek, vypadá nepatrně komplikovaněji. Minule se Venuše i Merkur těšily skvělé aspektaci, ovšem tentokrát je to přesně naopak. V úterý a středu bude fungovat přesná opozice mezi Venuší v Raku a Plutem v Kozorohu. To znamená, že v našich partnerských vztazích a milostných záležitostech tak trochu skončí sranda:). Proudění energie v této oblasti bude pravděpodobně přiškrceno. Je to typ působení, který nedopřává vztahům svobodu a nesnese vlažný přístup. Naopak, na citové a emocionální úrovni často přináší nezdravou závislost, majetnickost, žárlivost, kontrolu, nátlak a vážnost.

Partnerství, jež postrádají náboj, chvilkově mohou ze silné intenzity tohoto aspektu těžit. Na druhou stranu vztahům, které nefungují ideálně, Venuše v opozici na Pluto atmosféru nevylepší. Případným pozitivem tohoto disharmonického spojení ovšem může být i cesta ven, ukončení vztahu, byť dost možná za vypjatých okolností. Pokud se v těchto dnech nebudete s partnerem cítit dobře, důležité je komunikovat o zdravém a rovnocenném nastavení vztahu, tedy vztahu, v němž nesmí existovat dominance, dušení či strach. Využijte aspekt k otevření těchto témat. V oblasti majetku a financí se pak vyhněte jakýmkoli formám zadlužení nebo rizika.

V tomto týdnu nás také může pozlobit Neptun v Rybách. Ten je obecně nositelem nádherné jemné duchovní energie, ovšem působí-li v kvadratuře, dokáže postiženou planetu zahalit neprostupnou mlhou. A to je přesně náš případ ve středu a čtvrtek. Merkur v konjunkci se Sluncem v Blížencích dává silný a výrazný intelekt, mluvený projev, dobrý úsudek a správnou informační hodnotu. Nicméně pod kvadraturou Neptuna jde kvalita informačních zdrojů často do kytek. Ty můžou být hezké, ne-li právě kvetoucí, jenže jejich omamná vůně může naši mysl lehce pomást a uvést v omyl. Proto v tomto týdnu zkrátka veškeré informace kvalitně filtrujte, smlouvy před podpisem pročítejte, nedůvěřujte slepě, před cestou nepožívejte, vše důležité si radši poznamenejte, abyste na něco nezapomněli, nohama stůjte pevně na zemi, atd:). Přeji vám další krásný týden!

Veronika Navrátilová, web – ctuhoroskopy.cz, tel – 603 572 667, email – vikti@centrum.cz

autor
Astrologií se zabývám zhruba 25 let. Za tu dobu jsem vypracovala a vyložila horoskop stovkám klientů. Ovládám celou řadu astrologických disciplín a bude mi velkou ctí zabývat se právě Vaším horoskopem.