Horoskop na týden od 4. února 2019

3. Únor, 2019

Během noci na pondělí se Venuše, planeta lásky, přesune ze Střelce do znamení Kozoroha, kde setrvá po zbytek února. V našich vztazích, tedy v jejich prožívání a v přístupu k nim, postupně zaznamenáme určitý posun. V předchozím znamení Střelce byla Venuše plná nadšení a vášně. Náš partnerský a milostný život tak měl šanci ožít a my jsme mohli získat impuls a optimismus.

S Venuší v Kozorohu začneme ve vztazích vnímat jiné energie. Zamilovanost, entuziasmus a plány, jež v partnerské oblasti mohly vzniknout při průchodu Venuše Střelcem, je zkrátka potřeba posunout o důležitý krok dál. Střelec má vzrušující vize a plány, ale s přechodem do Kozoroha začne být důležitá jejich realizace a s ní spojené povinnosti.

Moment, který pro mnoho z nás už nemá to charisma předchozích fází seznamování, plánování, atd., jenže moment tolik důležitý. Svým způsobem se jedná o bod zlomu, který všechna ta krásná slova a vzplanutí nechá projít náročnou zkouškou opravdovosti. Je to okamžik a místo, kde cokoli vratkého zkrátka narazí a sesype se. A naopak – vážně míněné a pevné vztahy, či sliby a plány v jejich rámci, přechod Venuše do Kozoroha zvládnou bez problémů, s rovnou páteří, a ve výsledku posíleny.

V této fázi nečekejte žádnou velkou romantiku, na oplátku se vám ale dostanou hodnoty jako spolehlivost či věrnost, což není málo. Pokud právě ve vztahu necítíte nebo nedáváte jistotu, je pravděpodobné, že v únoru budete vnímat přirozený tlak na posun tohoto stavu, ať už na tu či onu stranu. Jistota může mít i podobu ztráty, např. vztahu, který se jako jistý pouze tvářil.

Jakékoli rozhodnutí nám v následujícím týdnu bude usnadňovat dvojice planet ve vzdušném a silně intelektuálním Vodnáři. Slunce i Merkur zde přijímají řadu pozitivních sextilů od Jupitera, Marse a Urana z ohnivých znamení. Naše uvažování by pod těmito vlivy mělo být vytříbené, bystré, odvážné, nezávislé a pokrokové, aniž bychom zároveň přišli o potřebný nadhled a toleranci.

Milí přátelé, přeji vám další krásný týden!

Veronika Navrátilová, web – ctuhoroskopy.cz, tel – 603 572 667, email – vikti@centrum.cz, youtube – https://www.youtube.com/channel/UC98Jin2j0VVkH9yYGbI4Ucw

autor
Astrologií se zabývám zhruba 25 let. Za tu dobu jsem vypracovala a vyložila horoskop stovkám klientů. Ovládám celou řadu astrologických disciplín a bude mi velkou ctí zabývat se právě Vaším horoskopem.