Horoskop na týden od 5. do 11. srpna 2017

4. Srpen, 2017

Předpověď astrologického počasí

Horoskop na týden od 5. do 11. srpna 2017

Podle všeho nás čeká poměrně vyrovnaný týden bez větších výkyvů (s výjimkou pondělního večera). Jeho začátek, tedy sobota a neděle přibližně do 14. hodiny, může být méně příjemný díky Luně, která přechází nejprve přes Pluto v Kozorohu a pak tvoří kvadraturu na Uran v Beranu. Rozhodně ale nepůjde o nic dramatického, už proto, že Luna se pohybuje skutečně velmi rychle. Zkrátka se v tomto čase možná budeme cítit víc pracovně než prázdninově a pravděpodobně to neponeseme libě.

V neděli odpoledne se Luna po vstupu do znamení Vodnáře této zátěže zbaví a my díky tomu znovu pocítíme, že je na nebi stále platná volnější konjunkce mezi Sluncem a Marsem ve Lvu. Jedná se o konstelaci vhodnou a krásnou pro aktivní prázdninová dobrodružství, plnou svobody, energie a chuti do života. Její kombinace s Lunou ve Vodnáři v nás vyvolá chuť zážitky a radost sdílet a nechá nás dokonale pocítit volností prodchnutou speciální prázdninovou atmosféru.

V pondělí dvanáct minut po osmé hodině večer budeme svědky výjimečné astronomicko-astrologické události. V tento moment totiž nenastává pouze úplněk, ale zároveň částečné zatmění Měsíce! Odehrává se ve vzdušném Vodnáři a slabé separační opozici na Mars ve Lvu. Je pravděpodobné, že díky simultánnímu zatmění přinese tento úplněk o něco větší napětí než obvykle. Na zvýšenou nervozitu jsme během úplňků zvyklí a ani tentokrát se jí s jistotou nevyhneme. V tento čas jsou možná i nedorozumění v kolektivu a přátelských vztazích. Vzhledem k současnému aplikačnímu trigonu Luny na Jupiter bych ale vliv tohoto zatmění dále nedramatizovala.

Mimořádně krásná se jeví být středa. To už je Luna pohádkovém znamení Ryb, ale nejen to. V průběhu dne se s každou hodinou čím dál víc lepí na Neptun a zpřesňuje trigon na Venuši v Raku. Výsledek je nádherný – četně obsazený vodní živel těmi správnými planetami. Neptun, Venuše i Luna se totiž do vody skvěle hodí a jejich vzájemná harmonická provázanost vytvoří záblesk uměleckého génia. Ale těžit z těchto konstelací můžete, i když umělci nejste. Představivost a fantazie, kterou dávají, se dá jistě zužitkovat všude možně. A abych nezapomněla – ve středu a čtvrtek zatoužíme po romantice, budeme klidnější a citlivější.

Takto nabrané síly se nám budou jistě hodit, protože v pátek se do toho opět pořádně obujeme. Z několika důvodů si znovu vzpomeneme, že prázdniny nejsou nekonečné a budeme je chtít prožít naplno. Luna vstupuje do Berana a Slunce ve Lvu, které stále cíti sílu Marse v zádech, utvoří v pátek přesný sextil na Jupiter. Takže jak jsme měli v předchozích dvou dnech přebytek vody, tedy vnímání a rozjímání, tentokrát máme co dělat s nadvládou ohně, tedy energií a dynamikou. Naštěstí i v tomto případě převažují dobré aspekty zůčastněných planet, proto můžeme čekat přirozený přístup ke zdravým aktivitám, extrémy nejsou pravděpodobné. Tyto konstelace nás budou zásobovat vitalitou, optimismem, radostí a chutí trávit čas aktivně.

Přeji vám maximálně vydařený prázdninový týden!

autor
Astrologií se zabývám zhruba 25 let. Za tu dobu jsem vypracovala a vyložila horoskop stovkám klientů. Ovládám celou řadu astrologických disciplín a bude mi velkou ctí zabývat se právě Vaším horoskopem.