Horoskop na týden od 5. listopadu 2018

4. Listopad, 2018

Zdá se, že se planety po delší době aspoň trochu umoudří. V následujícím týdnu vzniknou pouze pozitivní aspekty. Navíc se jich účastní Neptun v Rybách a Venuše ve Vahách, což umocní zklidňující efekt.

Prvním ze zmíněných aspektů je úterní trigon Slunce ve Štíru na Neptun. Nádherná vodní záležitost. Štíří Slunce často svou citlivost umně maskuje tvrdými postoji a uzavřeností, ale takto napojené na Neptun v Rybách je ochotné se poodkrýt a projevit lidskost, laskavost a obětavost. Úroveň senzitivity se přiblíží hornímu limitu a stejně dobře na tom bude i naše představivost a kreativita. Neptun je přirozeně čarokrásný, ale často bývá spatřen jen v našich snech. Když se však spojí s pulsujícím živlem v podobě Slunce, jako právě v úterý, vzniká unikátní možnost přenášet jeho inspirativní obrazy do života. Energie, která je výsledkem tohoto spojení, v sobě nese mimořádný duchovní potenciál skrze hlubokou vnímavost k okolí, lásku a rozpouštění škodlivého ega. Pokuste se tento vzácný aspekt využít na maximum!

Ve středu nastává novoluní, kterému budu věnovat samostatný příspěvek, a také se Uran vrací zpět do znamení Berana. V tomto případě nejde o vliv citelný pár dní, ale Uran zde zůstane až do března následujícího roku, než se znovu posune do Býka. Uran v Beranu je ztělesněním silně revoluční, nespoutané a osvobozující energie. Kdo se osobnostně dlouho nemůžete pohnout z místa nebo se třeba právem cítíte uvězněni, Uran v Beranu významně posílí vaše šance na únik. Je tu ale malé varování – Uran v Beranu je zároveň třaskavou směsí, která někdy dokáže nadělat víc škody, než užitku, takže jakékoli změny prosím provádějte s rozvahou a taktem. Tedy alespoň se o to snažteJ.

Skvělou zprávou je čtvrteční přesun Jupitera do Střelce, tedy do znamení, v němž je nejschopnější a nejsilnější. A pokud se bavíme o plné síle tolik dobrodějné planety, jakou je Jupiter, můžeme důvodně očekávat všeobecné zlepšení. Zpráva je o to lepší, že Jupiter ve Střelci setrvá až do prosince příštího roku, takže budeme mít dostatek času jeho pozitivních sil využít. Takto postavený Jupiter do nás napumpuje větší porci vitality, radosti a optimismu. Budeme schopni čelit i případným těžším životním situacím s určitým nadhledem a pochopením vyššího smyslu. Některým z vás se Jupiter dotkne klíčového místa v horoskopu a v takovém případě se můžete dočkat např. daleké cesty, spravedlivého rozsudku, studijního úspěchu nebo růstu a zdaru tam, kde právě ve vašem případě Jupiter působí.

Pátek vypadá taky moc hezky. Venuše po návratu do harmonického znamení Vah vytvoří trigon s Marsem ve Vodnáři. Jedná se o vyloženě vztahovou záležitost. Vzniká krásná možnost nenuceně navázat kontakt s opačným pohlavím. Díky účasti vzdušných znamení bude vzájemná komunikace probíhat zcela přirozeně a šance na navázání či napravení vztahu bude velká. Spojení Venuše s Marsem přináší vždy určitou mileneckou jiskru a přitažlivost, takže vyhradit si páteční večer pro partnera bude efektivní rozhodnutí. Díky vlivu znamení Vodnáře a Vah se dá očekávat obětavá, smířlivá a přátelská atmosféra. Přeji vám další krásný týden!

Veronika Navrátilová, web – ctuhoroskopy.cz, tel – 603 572 667, email – vikti@centrum.cz, youtube – https://www.youtube.com/channel/UC98Jin2j0VVkH9yYGbI4Ucw

autor
Astrologií se zabývám zhruba 25 let. Za tu dobu jsem vypracovala a vyložila horoskop stovkám klientů. Ovládám celou řadu astrologických disciplín a bude mi velkou ctí zabývat se právě Vaším horoskopem.