Horoskop na týden od 7. května 2018

6. Květen, 2018

Nový týden začne dvěma kvadraturami. Vytvoří je Venuše z Blíženců na Neptun a Merkur z Berana na Pluto. Pondělí tak rozhodně nebude kandidátem na nejlepší den týdne:). Pod vlivem těchto aspektů je nejlepší radou držet se jistot a nerozhodovat se pod tlakem. V partnerství, včetně těch obchodních, hrozí neupřímnost, podvody a ve výsledku zklamání. Tedy pozor na slepou důvěřivost, přehlížení důležitých detailů a faktů, ale třeba i na omamné látky včetně alkoholu. Kvadrát mezi Venuší a Neptunem není násilným typem aspektu, ale má dokonalou schopnost mlžení a mizení.

Napětí mezi Merkurem a Plutem pak pondělí rozhodně nevylepší. Vytvoří tendenci k názorové neústupnosti a nezdravě dominantní prosazování vlastních myšlenek. Znáte to, slovo je nenápadná věc, ale vlastně strašně mocná, protože se jím dá jak pohladit, tak i ublížit. Pondělní Merkur všeobecnou komunikaci určitě přikrášlovat nebude, naopak nejspíš zaznamenáme syrovější a sychravější projevy. Celkově vzato, na pondělí pro jistotu nic důležitého neplánujte, samozřejmě pokud možno.

V noci z úterý na středu se Slunce v Býku dostane do opozice na Jupiter. Vliv tohoto aspketu bude nejsilněji znát během úterý a byť se nedá označit za harmonický, opět se nejedná o nic zlého. Kdykoli je Slunce ve spojení s Jupiterem, cítíme uvolňující vliv. Nálada i sebevědomí jsou na vzestupu, všeho je najednou nějak víc, včetně věcí, příležitostí apod. V případě opozičního spojení je ale důležité dokázat rozpoznat zdravé hranice a používat rozlišovací schopnosti. Jak jistě víte, méně je někdy více a když budete mít během úterý a středy toto na paměti, může vás čekat zajímavé obohacení.

Nejlepším aspektem celého týdne je trigon mezi Sluncem a Plutem. Jeho pozitivní vliv bude nejsilnější v pátek, o něco slabší v sobotu. Tohle spojení vytváří opravdovou sílu a to jak fyzickou, tak především psychickou. Člověk je podvědomě naprosto přesvědčen o svých možnostech, moci, cílech i schopnostech je vytrvale následovat. Vytváří železnou vůli, nezlomnost, odolnost a schopnost přežít bez ohledu na podmínky. Tento aspket podporuje zdravou sílu osobnosti, nezávislou na nikom a na ničem. Člověk obdařen tímto aspektem je sám sobě přítelem do nepohody, je schopen se spolehnout na vlastní schopnosti a ty nebývají malé.

Před víkendem se nám pozitivní spojení mezi Sluncem a Plutem bude hodit, protože se nás znovu chystá pozlobit Merkur. V sobotu uzavře kvadraturu s Marsem a hned v neděli konjunkci s Uranem, takže naše nervové soustavy čeká zátěžový test. Neděle vypadá z tohoto pohledu o něco náročněji, protože do hry vstoupí i Luna. Prchlivější a citlivější povahy proto budou o víkendu nejspíš mít své dny. Pro úspěšné zvládnutí těchto konstelací je nutné jakýkoli náznak napětí v mysli aktivní snahou eliminovat už v zárodku. Snadné to není, ale je to jediná možná cesta. Přeji vám moc hezký týden!

Veronika Navrátilová, web – ctuhoroskopy.cz, tel – 603 572 667

autor
Astrologií se zabývám zhruba 25 let. Za tu dobu jsem vypracovala a vyložila horoskop stovkám klientů. Ovládám celou řadu astrologických disciplín a bude mi velkou ctí zabývat se právě Vaším horoskopem.