Hurikán Irma v USA – důsledek zatmění Slunce?

9. Září, 2017

Pro adepty astrologie dnes přináším zajímavou souvztažnost. 21. srpna 2017 proběhlo úplné zatmění Slunce, pozorovatelné pouze z území Spojených států. Proto se dalo předpokládat, že toto zatmění bude mít na globální úrovni vliv především na USA (zmiňovala jsem to v týdenní předpovědi). Je známo, že efekt zatmění se většinou projeví během následujících týdnů (někdy i měsíců). A nyní, pouhých 20 dní po zatmění, jsme svědky děsivého řádění hurikánu Irma, který se nezastavitelně blíží k americkému pobřeží. Naneštěstí je reálně možné, že na pevninu dorazí v maximální možné síle, tedy na pátém stupni v pětistupňové škále. Takový hurikán je doprovázen větry o rychlosti přes 250 km/h! Pro zajímavost – hurikány páté kategorie zasáhly Spojené státy od roku 1851 jen třikrát. Irma je přitom mnohem silnější než poslední z nich, hurikán Andrew, jenž udeřil v roce 1992. Podle nejnovějších zpráv vyzvaly americké úřady na Floridě k evakuaci 7 milionů lidí.

Může tato přírodní katastrofa souviset s nedávným zatměním Slunce? Rozhodně ano. Dobře se podívejte na přiloženou mapu. Červenou barvou je na ní vyznačený pás, v němž bylo pozorovatelné úplné zatmění Slunce. Modrá barva pak naznačuje předpokládanou cestu hurikánu Irma napříč územím USA. S největší pravděpodobností tedy v okolí Nashville dojde k symbolickému propojení obou drah. Zdá se, jakoby byl hurikán Irma přitahován oblastí, v níž došlo k zatmění, a chtěl se k ní za každou cenu přiblížit, bez ohledu na kohokoli a cokoli. Astrologie je nicméně to poslední, nač obyvatelé Floridy v těchto hodinách myslí. Proto se především modleme a doufejme, že Irma na poslední chvíli změní názor a o několik bodů na Saffirově-Simpsonově hurikánové stupnici milosrdně klesne.

autor
Astrologií se zabývám zhruba 25 let. Za tu dobu jsem vypracovala a vyložila horoskop stovkám klientů. Ovládám celou řadu astrologických disciplín a bude mi velkou ctí zabývat se právě Vaším horoskopem.