Koronavirus – astrologický pohled na ČR

15. Březen, 2020

Situace ohledně koronaviru nabírá na obrátkách, tak bych zde k tomuto tématu chtěla napsat malý astrologický update. Konjunkce Saturna s Plutem, která začátkem roku v kombinaci se zatměním odstartovala období všeobecných změn a ztrát, se sice už pomalu rozchází, ale její funkčnost udrží příchod Jupitera s Marsem. Obzvláště rychle jdoucí Mars v následujících dnech podpoří jednak jistou explozivitu, nebo mírněji řečeno rychlý nárůst počtu nemocných, a zároveň aktivní přijetí dalších a dalších bezpečnostních opatření ze strany vlády. Toto nejdynamičtější období by mělo trvat nejméně do začátku dubna, kdy se Mars začne stelliu Jupiter/Pluto/Saturn vzdalovat.

To ale neznamená, že přechodem Marse je po nemoci. Naopak, při pohledu na tranzity na horoskop našeho státu, kdy je silně zasažena konjunkce Slunce/Venuše na hrotu 6. domu, přičemž Slunce je srdce národa a Venuše vládne 12. domu, a ono stelium prochází 8. domem, se dá jednak čekat těžký dopad na naši ekonomiku, ale hlavně se do svízelné situace dostane české zdravotnictví.

Stejné téma, tedy problém (až krize) se zdravím, ztrátami, izolací a těžkým tlakem na nemocnice a jejich zaměstnance, jednoznačně naznačuje také ingres Slunce do znamení Berana počítán pro Prahu (proběhne 20. března), kdy je celé stelium, včetně Luny, vměstnáno do 12. domu. Na základě těchto horoskopů, které se vztahují k našemu státu, si proto troufám předpokládat, že současné události se v Čechách nevyřeší v řádu týdnů, a dost možná ani jednotek měsíců. Všechny tyto věci asi tušíte i beze mě, ale astrologie je zkrátka potvrzuje. Přeji nám všem hodně trpělivosti a štěstí při setkání s touto novou zkušeností.

Veronika Navrátilová, web – ctuhoroskopy.cz, tel – 603 572 667, email – vikti@centrum.cz, youtube – https://www.youtube.com/channel/UC98Jin2j0VVkH9yYGbI4Ucw

autor
Astrologií se zabývám zhruba 25 let. Za tu dobu jsem vypracovala a vyložila horoskop stovkám klientů. Ovládám celou řadu astrologických disciplín a bude mi velkou ctí zabývat se právě Vaším horoskopem.