Mars konjunkce Uran v Beranu – nevaž se, odvaž se!

25. Únor, 2017

V noci z neděle na pondělí 27. 2. se na nebi vytvoří exaktní konjunkce mezi Marsem a Uranem v Beranu. Protože se tato konstelace zároveň nachází pod problematickou aspektací, dalo by se o ní napsat skutečně mnoho dramatického. Nakonec, je pravděpodobné, že negativní projevy sami zaznamenáte, ať už doma, ve společnosti nebo v přírodě, u nás i ve světě. I proto jsem se v tomto článku chtěla spíš držet toho lepšího z potenciálu této konjunkce.

Jestli ve svém okolí máte někoho s touto konstelací v horoskopu narození, je téměř jisté, že o něm víte:). Tento typ energie totiž není možné schovat, umlčet ani jakkoli potlačit. Takového člověka budete mít zařazeného jako nezkrotného rebela, jenž je vždy pro každou špatnost a většinou ji i sám vymyslí. Je to typ vůdce a iniciátora, který hýří energií, člověk s až chorobnou potřebou sebeprosazení a alergií na jakýkoli náznak omezení svobody.

Je jasné, že na úrovni osobních vztahů to s těmito lidmi nebude procházka růžovou zahradou, ale zpět k myšlence tohoto článku – tento typ energie je někdy prostě potřeba.

Např. ve společnosti se jedná o tzv politicky nekorektní jedince, kteří se nebojí problémy označit pravými jmény, jsou přímí a nemají rádi politikaření. Ani náznakem se nebojí bourat nefunkční systémy a struktury, přichází s novými přístupy a změnami, což je obzvlášť v dnešní době velmi vzácný a přínosný přístup.

Ve sportu mohou zase lehce vynikat v adrenalinových disciplínách (akrobatické lyžování), netradičních odvětvích (letectví), mohou být doslova bleskurychlí sprinteři (a naopak špatní vytrvalci), dařit se jim bude v bojových uměních, pravděpodobně uspějí v motosportu, který je často přitahuje. Vhodný je pro ně obecně spíš individuální sport a pokud jsou součástí týmu, pak je moudré počítat s nimi spíš na pozici útočníka než obránce.

Jedinci s konjunkcí Mars Uran v Beranu budou jistě nepřehlédnutelní i v uměleckých směrech. Často se nespokojí se zažitými a strnulými postupy a díky nadstandartní míře kreativity a odvahy, kterými oplývají, stojí na počátku nových nebo vylepšených směrů a technik, nebojí se měnit a experimentovat, jejich díla jsou typická a charakteristická a styl skutečně výrazný.

V průmyslu a technice mají tito lidé potenciál fungovat jako inovátoři a vynálezci. V současné době, kdy je svět zaplaven elektronikou jsou to nejčastěji právě oni, kdo moderní technologie vymýšlí, vylepšují nebo aktivně využívají.

Na výše uvedených příkladech jsem se snažila vysvětlit jak pozitivní přínos může mít konjunkce mezi Marsem a Uranem v Beranu pro společnost. Samozřejmě by se dalo pokračovat, ale asi už si dokážete sami představit jak by tento typ energie fungoval v dalších životních oblastech.

A taky jsem chtěla pošťouchnout ty z nás, jimž chybí rozhodnost, odvaha a aktivita:). Povstaňme z křesel a postelí aspoň zítra a v pondělí, řekněme konečně sousedovi, že jestli volí socany, tak ať si nestěžuje a nakonec si kupme tu část elektroniky, která nám dosloužila v podstatě už předloni!

autor
Astrologií se zabývám zhruba 25 let. Za tu dobu jsem vypracovala a vyložila horoskop stovkám klientů. Ovládám celou řadu astrologických disciplín a bude mi velkou ctí zabývat se právě Vaším horoskopem.