Nedaří se Vám otěhotnět? Zjistěte své nejlepší plodné dny!

11. Leden, 2017

Milé dámy, pokud se již delší dobu marně pokoušíte otěhotnět a dosud jste neslyšely o tzv. Jonášově metodě, ihned se zastavte a poslouchejte! Vyzkoušet tento astrologický způsob výpočtu plodných dní Vás nestojí nic a získat přitom můžete tolik…

Jistě, nebylo by seriózní tvrdit, že jde o metodu stoprocentně úspěšnou. Nicméně v některých případech je funkčnost až překvapivá a sám autor metody Dr. Jonáš mluví až o 98% úspěšnosti. I kdyby ale toto zmíněné číslo bylo ve skutečnosti o něco nižší, jsem si jistá, že pro mnoho po mateřství toužících žen bude stále dostatečně vysoké.

A teď se pojďme společně podívat, v čem spočívá kouzlo Jonášovy metody. Doktor Eugen Jonáš přišel na zákonitosti přirozené regulace početí v 50. letech minulého století a klíčovou myšlenku od té doby podrobil dalším desítky let trvajícím výzkumům. Ona myšlenka stojí na faktu, že každá žena je nejplodnější právě v době, kdy Luna a Slunce na nebi opakují úhel, který mezi sebou svíraly v horoskopu narození dané ženy. K aktu početí by pak mělo dojít zhruba 12 až 24 hodin před tímto termínem.

Pokud se ve věcech astrologických zatím tolik nevyznáte, pak vězte, že tato podmínka je splněna 12x za rok. Doufám, že teď nejste zklamané, že vhodných dnů není více. Tím hůř by se Vám totiž patrně nesl fakt, že solidní astrolog by navíc některé z nich vyřadil z důvodů jiné nevhodnosti (např. rizikovější termíny z hlediska možného potratu, zdraví plodu, atd.). Má-li termín navíc sednout zhruba do období přirozené ovulace, což jsou dle dr. Jonáše právě ony „super-dny“, logicky dochází k další redukci.

Nakonec tedy od astrologa odejdete jen s několika termíny, což je možná zklamání, ale něco za něco – na oplátku máte informace o skutečně silně plodných dnech, které jsou navíc do značné míry eliminované o možná rizika. A když toto konečně víte, tak si představte, že právě takové termíny minete…

Podle mého názoru a zkušeností je Jonášova metoda skvělá a opravdu velmi často fukční. Nemohu říct, že vždy, nicméně funkční rozhodně je, což by mohlo potvrdit mnoho „mých“ maminek. V případě, že byste měly chuť nechat si ode mě vybrat plodné dny, neváhejte mě kontaktovat. Veškeré možné termíny pečlivě analyzuji a snažím se vybrat jen ty nejsilnější a nejbezpečnější.

Každopádně, pokud jste článek dočetly až sem a toto téma je pro vás aktuální, ze srdce Vám přeji ve Vašem snažení a přání úspěch!

autor
Astrologií se zabývám zhruba 25 let. Za tu dobu jsem vypracovala a vyložila horoskop stovkám klientů. Ovládám celou řadu astrologických disciplín a bude mi velkou ctí zabývat se právě Vaším horoskopem.