Přelom týdne? Období extrémních astrologických protikladů.

21. Únor, 2017

Současné konstelace jsou natolik astrologicky významné, že si podle mě zaslouží více péče než jen jmenování plusových a mínusových dní. To proto, že jsou na obě strany téměř extrémní. Skutečně, žádný průměr se konat nebude. V neděli 26. 2. a pondělí 27. 2. budou na nebi vzájemně koexistovat 2 velmi výrazné protiklady a to výrazné nejen významem, ale i silou.

Na jedné straně již dříve avizované uskupení 4 planet (Luna, Slunce, Merkur, Neptun) v Rybách. Tady je navíc potřeba zmínit, že po oba dny tyto prvky nejsou poškozeny žádným disharmonickým aspektem, a že zde zároveň dochází k novoluní a prstencovému zatmění Slunce.

A na straně druhé ve stejný čas na nebi bije do očí exaktní konjunkce Mars Uran v Beranu, v přesné opozici na Jupiter ve Vahách, a kvadratuře na Pluto v Kozorohu. Naštěstí také v trigonu na Saturn ve Střelci.

Teď zpět k těm Rybám. Není tam např. jen Slunce nebo dva prvky. Jsou tam 4 důležité prvky a odehrává se tam novoluní a zatmění! Takové Ryby jsou tedy výjimečně výrazné, jsou abnormální. Ti z Vás, kteří se o astrologii zajímají, vědí, že Ryby jsou posledním znamením zvěrokruhu a místem rozpuštěného ega a naopak maximální obětavosti a přizpůsobivosti.

Což je v extrémním protikladu ke zmíněné konstelaci v Beranu. Tato konstelace se naopak snaží prosadit vlastní ego doslova za každou cenu. Totálně jí chybí sebereflexe a naopak oplývá nezdravým sebevědomím a bojovností. Je jako neřízená střela, kterou každá překážka vyprovokuje k přeřazení na vyšší rychlostní stupeň.

Tak a co teď s tímto ošklivě řečeno astrologickým gulášem? Ideální by bylo, kdyby tyto dva odlišné světy našly cestu ke spolupráci. Oduševnělým Rybám totiž často schází iniciativa a impuls k akci. Naopak Beranu by neuškodilo inspirovat s Rybími ideály a ohleduplností. Vzájemnou spoluprací těchto energií by tak mohly vzniknout ušlechtilé projekty.

Je mi jasné, že něco takového je možné v dokonalém světě, ale proč k němu alespoň myšlenkami nesměřovat, že:). Je už přece vědecky dokázáno, že pouhými myšlenkami měníme realitu.

Nakonec, uvedené konstelace jsou obzvlášť významné pro jedince s citlivými prvky na 8. stupni znamení Ryby/Panna/Střelec/Blíženci/Rak/Štír a na 22. stupni osy Beran/Váhy a Rak/Kozoroh. Právě ti by měli být do hry vtaženi nejvýrazněji:).

autor
Astrologií se zabývám zhruba 25 let. Za tu dobu jsem vypracovala a vyložila horoskop stovkám klientů. Ovládám celou řadu astrologických disciplín a bude mi velkou ctí zabývat se právě Vaším horoskopem.