Než vyrazíte do světa, nezapomeňte na konzultaci s astrologem!

20. Leden, 2017

Už jste někdy slyšeli o relokační astrologii nebo také astrokartografii? Většina z vás nejspíš ne, tak si pojďme tento stále relativně nový astrologický obor představit. Praktické využití relokační astrologie je pro vás aktuální v případě, že Vás čeká cesta nebo dokonce stěhování do zahraničí. Tehdy s předcházející konzultací u astrologa rozhodně neváhejte.

Každý člověk má svůj horoskop narození a ten je funkční v místě, kde dlouhodobě žije. My Češi tedy prožíváme své horoskopy v České republice a z pohledu astrokartografie je v podstatě jedno, jestli se přestěhujeme z Jindřichova Hradce do Brna. Česká Republika je totiž na zásadní astrologické změny vlivem přestěhování příliš malá. Toto ovšem přestává platit při cestách do zahraničí a to tím více, čím dále míříme.

A co se tedy s naším horoskopem stane, když se přestěhujeme? Na první pohled nic zvláštního, protože poloha planet ve znameních ani úhly, které mezi sebou svírají, se nemění. Na druhý pohled se ale děje hodně, zároveň s naším pohybem po zeměkouli se totiž v rámci astrokartografie posouvají hroty našich astrologických domů. A v případě hrotů hlavních domů, tedy 1., 4., 7. a 10. jde o událost mimořádného významu.

Pro lepší pochopení, pojďme si význam a potenciál relokační astrologie demonstrovat na jednoduchém příkladu. Řekněme, že jste člověk, v jehož horoskopu hraje významnou roli nepříznivě aspektovaný Saturn, například výraznou polohou v prvním domě Vašeho horoskopu. Takové postavení může způsobit mimojiné nedostatečnou energii a  sebevědomí či podlomené zdraví. To ovšem mluvíme o Vašem životě v Čechách. A teď si představte, že se z nějakého důvodu přestěhujete třeba do USA a tam už vám v prvním domě horoskopu nestojí Saturn, ale čirou náhodou třeba Venuše. A aby toho dobra nebylo málo, tak Venuše dobře aspektovaná. A Vy v USA postuepm času začnete mít sílící pocit, že to tam nevíte proč milujete, a že byste tam nejradši zůstali.

Věřím, že teď už rozumíte způsobu fungování relokační astrologie, a že také vidíte její dalekosáhlý potenciál a možnosti praktického využití. Teď si prosím zkuste předchozí odstavec přečíst ještě jednou a všimnout si zcela zbytečných frází „čirou náhodou“ a „nevíte proč to tam milujete“. Kdybyste totiž před cestou do USA navštívili astrologa, ta Venuše by v cíli Vaší cesty nestála pouhou náhodou, ale cíleně a tím pádem byste věděli proč to tam milujete:).

No není to skvělé? Abychom ale relokační astrologii neviděli jen v růžových barvách, s posunem hlavních os v horoskopu samozřejmě nedochází jen k pozitivním změnám. Ten problematický Saturn se z horoskopu ztratit nemůže a tak se bude zkrátka projevovat v jiné životní sféře. Neboli platí tu zákon „něco za něco“. Když si jednu z oblastí vylepším, jinde můžu ztratit. Jenže v případě konzultace s astrologem jste i v této situaci stále ve výhodě, protože ten se to nejpozitivnější z Vašeho horoskopu snaží zvýraznit a vliv problematických prvků naopak oslabit.

Astrolog se tedy například snaží vaší Venuši umístit do jednoho z rohových domů a naopak Saturn spíše do domů padajících. Tímto lze maximálním možným způsobem posílit vliv pozitivních prvků ve vašem horoskopu a naopak oslabit vlivy nežádoucí. Smysl relokační astrologie ale není pouze v hledání míst na zemi, kde by se nám lépe žilo. Podobnou hodnotu astrokartografie nabízí při snaze vyvarovat se místům rizikovým. Popravdě řečeno, osobně bych do takových oblastí nejela ani na dovolenou. Proč riskovat, když si cílovou destinaci většinou můžeme vybrat.

Výhodou relokační astrologie je její praktické využití. Každý totiž v různých fázích svého života touží po něčem jiném. Někdo hledá lásku, někdo práci a peníze, jiný touží po klidném rodiném životě nebo chce posílit zdraví a vitalitu, atd. A astrolog má možnost tato přání plnit zvýrazněním odpovídajících planet. Astrokartografie je tu skutečně pro každého a pokud nadchla i vás, neváhejte mě před jakoukoli cestou kontaktovat.

Přeji vám pouze šťastné cesty!

autor
Astrologií se zabývám zhruba 25 let. Za tu dobu jsem vypracovala a vyložila horoskop stovkám klientů. Ovládám celou řadu astrologických disciplín a bude mi velkou ctí zabývat se právě Vaším horoskopem.