Stojíte před důležitým životním krokem? Naplánujte ho s pomocí astrologie.

27. Leden, 2017

I v dnešním článku se budu držet tématu praktického využití astrologie a pokusím se vysvětlit jak významnou roli může tato věda v našich životech hrát, dáme-li jí možnost. V navýsost důležitých dnech a situacích, jako např. start podnikání, datum svatby nebo nákup bytu, je totiž opomíjení předchozí konzultace s astrologem zcela zbytečný hazard. A v některých situacích doslova.

Myšlenka využití astrologie pro plánování je jednoduchá a logická – funguje-li horoskop narození v případě lidí, proč by nefungoval pro věci či události. A skutečně, jakákoli událost, kterou si vybavíte, má svůj „horoskop narození“. Samozřejmě, že má smysl zabývat se pouze významnými situacemi, a ne např. horoskopem okamžiku kousnutí do koblihy:). Nicméně i těch důležitých momentů je v našich životech docela dost…

Oproti horoskopům narození lidí jsme v případě astrologického plánování ve výhodě. V podstatě jsme o krok před osudem, protože narozdíl od našeho vlastního horoskopu, který je nám prostě daný, tentokrát máme možnost horoskop „postavit na klíč“, dle našeho přání. Pochopitelně si většinou přejeme v případě jakékoli události posílit šance na úspěch a naopak minimalizovat rizika. Nicméně horoskopy událostí se dají samozřejmě ladit i do větších detailů.

Už cítíte tu sílu a možnosti astrologického plánování? Představte si třeba svatbu. Většina lidí ji v životě absolvuje jednou, dvakrát (nebo třikrát?:)). Tak proč proboha takto důležitý okamžik podstupovat takzvaně astrologicky naslepo, když máme možnost termín svatby naplánovat do příznivých konstelací. Nebo vám skutečně nevadí říkat své „ano“ ve chvíli, která je znehodnocena kvadraturou mezi Marsem a Saturnem na hlavních osách horoskopu? Nejspíš teď nevíte co to znamená, ale takové manželství by to mělo nahnuté od samého počátku.

Datum svatby se dá přitom naplánovat tak, aby její horoskop nesl výrazné znaky harmonie v oblasti citu, vzájemné komunikace, tolerance a také stability. Jistě, dobrý horoskop svatby nemá tu moc zcela napravit např. problematický charakter jednoho z manželů, nicméně má sílu negativní projevy a dopady alespoň mírnit a to se také počítá.

Když navíc astrolog kromě samotného horoskopu svatby důkladně zkoumá i další astrologické nástroje jako tranzity a direkce na nativní horoskopy nastávajících manželů, dá se s osudem skutečně pozitivně pohnout. Správný astrolog by měl vždy kombinovat několik technik dohromady a až když vše dostatečně ladí, navrhnout ideální termín pro libovolnou akci.

Astrologické plánování má zásadní smysl pro události všeho druhu. Od větších půjček a nákupů, přes začátek podnikání nebo stavbu domu, až po plánování početí či pobyt v zahraničí. Pro každého je přitom důležité něco jiného – prostý zaměstnanec se může zajímat, kdy je vhodná doba pro žádost o zvýšení platu, naopak vrcholný politik by měl chtít vědět, kdy ideálně seznámit veřejnost s chystaným zákonem. A tak dále…

Až budete něco důležitého plánovat, nezapomeňte na konzultaci se schopným astrologem. Učiníte tím zásadní krok vstříc přízni osudu.

autor
Astrologií se zabývám zhruba 25 let. Za tu dobu jsem vypracovala a vyložila horoskop stovkám klientů. Ovládám celou řadu astrologických disciplín a bude mi velkou ctí zabývat se právě Vaším horoskopem.