Andrej Babiš pod drtivým tlakem pomalých planet

27. Červen, 2019

Nerada bych nudila s výčtem všech Babišových kauz. Jejich plno a všichni je znáte. Chtěla jsem se na dění kolem něho podívat z astrologického pohledu. Jeho hvězda ve všech možných volbách i preferencích nepřestává zářit, paradoxně bez ohledu na objektivní obrovské problémy, s nimiž je jeho jméno spojeno. Otázka tedy je jak dlouho ještě může fenomén Babiš vládnout české politické scéně. Nejde si totiž nevšimnout, že tlaky proti jeho osobě značně bobtnají snad ze všech možných stran.

Když jsem si otevřela jeho horoskop, nemusela jsem hledat dlouho. Znovu a znovu se mi potvrzuje, jak astrologie funguje! Andrej Babiš je totiž přibližně od letošního února pod intenzivním tlakem tranzitujících pomalých planet. Silně problematické období z astrologického pohledu jen tak neskončí. Pokud si Babiš na chvíli odpočine, tak jen během letošního srpna a září, ale vzhledem k naléhavosti událostí v jeho okolí možná ani to ne. Tranzity s destrukčním potenciálem ho budou doprovázet nejméně do dubna 2020.

Je až neuvěřitelné, jak přesně jsou synchronizované exaktní tranzity s časy událostí. Tak např. Babiš byl vyšetřovateli navržen na obvinění 17. dubna 2019, přičemž téměř přesná opozice stacionárního tranzitního Saturna na jeho Jupiter se odehrála jen o 12 dní později, ovšem její vliv byl s jistotou silně znatelný už o mnoho dní dříve. Tento Saturnův útok na Babišův Jupiter v 10. domě přímo souvisí s možným vážným problémem v právní rovině, s přesahem do výkonu profesní funkce a osobní cti.

Následně 6. května tranzitní Uran vytvořil opozici na Babišovu Lunu, a poté 12. června opět Uran mířil opozicí tentokrát na Babišův Saturn. Jednalo se o další silné zásahy na citlivé body v jeho horoskopu. Uran dokáže zatřást s nehybným stavem věcí, je to revoluční planeta hlasitě volající po změnách. A světe div se, přesně ve jmenované dny probíhaly demonstrace Milionu Chvilek. Zpočátku se aktivita tohoto spolku mohla zdát tuctová, ovšem postupně se Milion Chvilek pro Babiše stává zdrojem tlaku, kterému je obtížné čelit. Přičemž tlaky jdou i od vyšetřovatelů Čapího hnízda, Evropské komise, sněmovní opozice tlačící na pád vlády, atd. Zkrátka není toho v posledních měsících, týdnech a dnech na Babiše málo.

A jak už jsem avizovala, podle astrologie se situace jen tak nezklidní. Tranzitní Pluto, Uran, Saturn a Neptun budou díky retorgraditě opakovaně „útočit“ na jeho natální Jupiter, Saturn, Lunu, Neptun, Venuši, Uran a Merkur. Ve zbytku roku 2019 může Babiš další problémy čekat v červenci, říjnu, listopadu i prosinci. A ani vstup do roku 2020 není příslibem změn k lepšímu, obzvláště první čtyři měsíce budou značně náročné.

Podle mého názoru je velmi reálné, že během tohoto období vláda padne, případně bude pokračovat bez Babiše na postu premiéra. Pokud by se tak nestalo, troufám si tvrdit, že toto období Hnutí ANO zásadním způsobem oslabí a další parlamentní volby podle toho dopadnou.

Nejvíce zasaženými v jeho horoskopu jsou oblasti kariéry (politika i podnikání), spravedlnosti (reálné obvinění a další pochybnosti o překročení mezí zákonů), rodinných vztahů, financí (movitého i nemovitého majetku). A v neposlední řadě je a bude ohrožena jeho důvěryhodnost a pověst, která, jak se z volebních preferencí zdá, v očích mnoha lidí překvapivě doposud neutrpěla. Tak se nechme překvapit…

Veronika Navrátilová, web – ctuhoroskopy.cz, tel – 603 572 667, email – vikti@centrum.cz, youtube – https://www.youtube.com/channel/UC98Jin2j0VVkH9yYGbI4Ucw

autor
Astrologií se zabývám zhruba 25 let. Za tu dobu jsem vypracovala a vyložila horoskop stovkám klientů. Ovládám celou řadu astrologických disciplín a bude mi velkou ctí zabývat se právě Vaším horoskopem.