Test vztahů přijde ve čtvrtek – Horoskop na týden od 18. března 2019

17. Březen, 2019

Následující astrologický týden patří jednoznačně k těm významnějším, protože vedle úplňku nabídne i posun Slunce do znamení Berana, tedy začátek astronomického jara. Úplňku i jarní rovnodennosti se budu blíže věnovat v dalším příspěvku, který zveřejním během týdne. V dnešním článku se zmíním o dalších astrologických aspektech, které nás v příštích 7 dnech čekají.

Ve středu se Mars v Býku spojí trigonem s Plutem v Kozorohu. Vzniká tak potenciálně obrovská síla, kterou ale využijete pouze v případě, že se budete o něco snažit. Býk je znamení mimořádně vytrvalé a výkonné, Pluto zase planeta dávající silnou vůli a intenzivní touhu. Mars zastupuje akční element a ve spojení s výše popsanými energiemi není těžké si představit, že se může leccos podařit, a že nemluvím o ledajaké hurá akci s krátkou životností. Potenciál tohoto astrologického spojení nabízí zkrátka o hodně víc, schopnost víc se v našem snažení zapřít, déle vytrvat a hlavně snahu dokončit, dosáhnout cíleného výsledku. Jestli tedy před sebou tlačíte něco, do čeho se vám už dlouho nechce, zkuste to ve středu.

Čtvrtek na nás přichystá kvadraturu mezi Venuší ve Vodnáři a Marsem v Býku. Tento aspekt se bude nejvíce manifestovat v mezilidských vztazích a to jak partnerských či mileneckých, tak i přátelských, s přesahem z individuálních vztahů do komunit, včetně sociálních sítí. Nebudu zbytečně chodit kolem horké kaše (mimochodem kvadratura mezi Venuší a Marsem skutečně „umí“ uvařit příliš horkou kaši:)), toto spojení vztahům obecně bohužel nepřeje. Vytváří vyhrocené situace, nepřizpůsobivost, sobeckost a neporozumění. Abyste mě ale nepochopili špatně, nemusí to u vás doma či v přátelství takhle dopadnout. To, o čem mluvím, jsou jen dispozice, určité nutkání, nálada. Těmto vnitřním tendencím však nemusíme nutně podlehnout a ten kdo to dokáže, učiní další krůček k ovládnutí sebe a tedy svého osudu.

Neděle nabídne odpočinkovou konstelaci. Myslím, že si ji po náročném týdnu zasloužíme. Merkur v Rybách se při zpětném pohybu spojí konjunkcí s Neptunem a naše mysl pocítí příliv zklidňující a umírněné energie. Kromě meditací a zájmu o nadpřirozeno a tajemno vám úzké spojení Merkura s Neptunem pomůže třeba v případě, kdy z různých důvodů potřebujete zdroj fantazie, představivosti a inspirace. Právě v neděli se v tomto ohledu můžete dočkat. Komunikace by se měla nést na pohodové vlně a bude ideální, když si na tento den nebudete plánovat úkoly, které příliš namáhají mozkové závity. Ty budou totiž zpomalené, proto si radši naordinujte relax:). Užijte si týden!

Veronika Navrátilová, web – ctuhoroskopy.cz, tel – 603 572 667, email – vikti@centrum.cz, youtube – https://www.youtube.com/channel/UC98Jin2j0VVkH9yYGbI4Ucw

autor
Astrologií se zabývám zhruba 25 let. Za tu dobu jsem vypracovala a vyložila horoskop stovkám klientů. Ovládám celou řadu astrologických disciplín a bude mi velkou ctí zabývat se právě Vaším horoskopem.