Workshop „Beran a Mars“ 28. března v Kutné Hoře

8. Březen, 2020

Milí přátelé, srdečně vás zvu na 12-ti dílný cyklus „Planety v nás“. První díl je o znamení Berana a planetě Mars.

Kdy: sobota 28.3. 2020

Kde: Dačického dům v Kutné Hoře – prostory jsou nově zrekonstruované v samém historickém jádru města, v okolí je spousta kaváren a restaurací na občerstvení během pauzy, na místě bude k dispozici káva, čaj, voda

Účast: je možné se zúčastnit celého cyklu i jeho jednotlivých částí, setkávat se budeme jednou za měsíc. Celý cyklus je prodchnut komplexním pojetím fungování člověka v universu. Ukážeme si vztahy mezi hlubokou sebereflexí a mírou svobodné vůle v našich životech.

Cena: 1.500,- Kč

Doba trvání: 10:30 – 16:30 s pauzou na oběd

Počet: skupina do 12 lidí. Tento unikátní workshop je otevřen pro všechny, tedy nejen pro milovníky astrologie a psychologie.

Struktura: Do oběda vysvětlím tradiční i psychologické pojetí znamení Berana a planety Mars, jejich mytologii a projev ve vnějším světě, uvnitř nás i z pohledu lékařské astrologie. K bližšímu objasnění používám kasuistiky známých osobností.

Po obědě budeme přednostně pracovat se svými horoskopy narození, které budou mít všichni mnou vytištěné. Každý máme v horoskopu narození někde umístěné znamení Berana a planetu Mars. Půjdeme hodně do hloubky a do motivů chování každého z vás a to nanejvýš individuálně. Každý půjde tak hluboko, jak mu bude příjemné.

Astrologický obraz našeho života je obsáhlý. „Smysl“ horoskopu má mnoho rovin uskutečnění. Během celého cyklu si projdeme podrobně horoskop narození každého z vás. Dozvíte se, proč se vám děje, co se vám děje, jak to souvisí s vámi, ukážeme si principy, které vedou ke svobodě. Vyšší smysl astrologie nespočívá v pokusech, jak změnit svůj osud, ale spíš v tom, jak jej naplnit skrze růst vědomí. A toho lze dosáhnout hlubokou sebereflexí a sebepoznáním. Nevědomé a nezpracované stránky našeho vnitřního života se promítají do osob a situací, ve kterých se denně nacházíme. Naučíme se z horoskopu narození nahlédnout postupně tato schémata a zacházet s nimi. Stávat se vědomými a tudíž lépe ovládat svůj život.

Lektor – Veronika Navrátilová – terapii sebepoznáním a astrologické praxi se věnuje 20 let. Vedle astrologie se několik posledních let intenzivně zabývá studiem buddhismu a prací s vlastní myslí. Základy terapeutické praxe položilo studium duchovních filosofií, hlubinné psychologie a vlastní transformační proces. Přístup ke klientům je založen na hluboké empatii a porozumění lidské psychice. Práce s lidmi je konkrétní, srozumitelná a použitelná v každodenním životě západního člověka.

Jak se na workshop přihlásit – vzhledem k omezenému počtu míst je potřeba přihlásit se co nejdříve na emailu vikti@centrum.cz nebo telefonicky (603 572 667).

autor
Astrologií se zabývám zhruba 25 let. Za tu dobu jsem vypracovala a vyložila horoskop stovkám klientů. Ovládám celou řadu astrologických disciplín a bude mi velkou ctí zabývat se právě Vaším horoskopem.