Webinář – Predikční techniky – tranzity Urana – online seminář z cyklu „Planety v nás“

Milí přátelé, v říjnu pokračuje série astrologických webinářů novým tématem Predikční techniky – tranzity Urana.

Na webináři si budeme ukazovat velmi jednoduchý, ale účinný způsob předvídání možných budoucích událostí. Také si vysvětlíme, že nejsme obětí osudu, ale aktivně si ho vytváříme. Ukážeme si, jak lze ovlivnit budoucí děje. S přihlášením na webinář neváhejte!

Můj model pojetí astrologické školy je odlišný od všech astrologických škol pořádaných v Čechách. Učení je formou praxe. Workshop je unikátní v tom, že se můžete živě ptát na probírané téma a zároveň od začátku pracujete se svým vlastním horoskopem narození.

Webinář je rozdělen do dvou částí. Nejprve dostanete prezentaci v powerpointu a video s teoretickou částí, které je dlouhé nejméně 1 hodinu.

Následně se setkáme v online webináři, kde už budeme pracovat s jednotlivými horoskopy. Tento online webinář bude trvat nejméně 2,5 hodiny a také tuto video nahrávku ode mě následně dostanete. Dohromady tedy přes 3,5 hodiny intenzivní astrologické školy.

Cena za webinář je 700,-Kč.

Termín konání – středa 12.10., pondělí 17.10. a úterý 25.10.

Doba trvání: 18:00 – 20:30

Kde: Odkaz na živý přenos vám zašlu před akcí do emailu a po kliknutí se připojíte.

Počet: skupina do 12 lidí.

Lektorka – Veronika Navrátilová – terapii sebepoznáním a astrologické praxi se věnuje přes 25 let. Vedle astrologie se několik posledních let intenzivně zabývá studiem buddhismu a prací s vlastní myslí. Základy terapeutické praxe položilo studium duchovních filosofií, hlubinné psychologie a vlastní transformační proces. Přístup ke klientům je založen na hluboké empatii a porozumění lidské psychice. Práce s lidmi je konkrétní, srozumitelná a použitelná v každodenním životě západního člověka.

Jak se na webinář přihlásit – vzhledem k omezenému počtu míst je potřeba přihlásit se co nejdříve na emailu vikti@centrum.cz nebo telefonicky (603 572 667).