Webinář – Predikční techniky – Solární horoskopy – online seminář z cyklu „Planety v nás“

Myslíte, že váš narozeninový den znamená jen sfouklou svíčku na dortu a trochu té slávy? Jste na omylu! Pro astrology je narozeninový okamžik mimořádně důležitý, protože nabízí sestavení solárního horoskopu. A solární horoskop je velmi významnou predikční technikou vždy na jeden rok – od narozenin do narozenin. Naučte se se mnou jak pracovat se „soláry“…

Milí přátelé, v únoru pokračuje série astrologických webinářů novým tématem Predikční techniky – Solární horoskopy.

Na webináři si budeme ukazovat velmi jednoduchý, ale účinný způsob předvídání možných budoucích událostí. Také si vysvětlíme, že nejsme obětí osudu, ale aktivně si ho vytváříme. Ukážeme si, jak lze ovlivnit budoucí děje. S přihlášením na webinář neváhejte!

Můj model pojetí astrologické školy je odlišný od všech astrologických škol pořádaných v Čechách. Učení je formou praxe. Workshop je unikátní v tom, že se můžete živě ptát na probírané téma a zároveň od začátku pracujete se svým vlastním horoskopem narození.

Webinář je rozdělen do dvou částí. Nejprve dostanete prezentaci v powerpointu a video s teoretickou částí, které je dlouhé nejméně 1 hodinu. Následně se setkáme v online webináři, kde už budeme pracovat s jednotlivými horoskopy. Tento online webinář bude trvat nejméně 2,5 hodiny a také tuto video nahrávku ode mě následně dostanete. Dohromady tedy přes 3,5 hodiny intenzivní astrologické školy.

Cena za webinář je 700,-Kč.

Poslední volná místa v termínu – pondělí 20. února

Doba trvání: 18:00 – 20:30

Kde: Odkaz na živý přenos vám zašlu před akcí do emailu a po kliknutí se připojíte.

Počet: skupina do 12 lidí.

Lektorka – Veronika Navrátilová – terapii sebepoznáním a astrologické praxi se věnuje přes 25 let. Vedle astrologie se několik posledních let intenzivně zabývá studiem buddhismu a prací s vlastní myslí. Základy terapeutické praxe položilo studium duchovních filosofií, hlubinné psychologie a vlastní transformační proces. Přístup ke klientům je založen na hluboké empatii a porozumění lidské psychice. Práce s lidmi je konkrétní, srozumitelná a použitelná v každodenním životě západního člověka.

Jak se na webinář přihlásit – vzhledem k omezenému počtu míst je potřeba přihlásit se co nejdříve na emailu vikti@centrum.cz nebo telefonicky (603 572 667).


Práce na sobě dle východní moudrosti – 1. díl

Milí přátelé, vedle astrologického rozboru ke mně mnozí z vás docházejí také na buddhistickou psychoterapii, které se už mnoho let věnuji. Principy buddhistické psychoterapie jsou skvělou možností a řešením pro všechny, kteří na sobě chtějí pracovat a posouvat svůj život tím nejlepším směrem.

Vzhledem k tomu, že samotná astrologie je sice mocným nástrojem, ale nedokáže dostatečně dobře odpovědět na vaše časté otázky typu „a co mám dělat, aby se to zlepšilo?“, rozhodla jsem se začít tvořit psychoterapeutický kurz stojící na základě Buddhova učení. Jeho první díl vám už mohu nabídnout.

Tento první díl je zaměřený na téma všímavosti a automatismů, které nás činí naprosto nesvobodnými bytostmi. Tyto automatismy jsou silné následky naší karmy. Jednotlivé vzorce lze dobře číst z horoskopu narození. V tomto dílu se naučíte jediný funkční způsob, jak se s pomocí všímavosti z těchto vlivů můžete osvobozovat.

Rozsah tohoto prvního dílu je prezentace v powerpointu o 30 listech a 80 minut dlouhé video s povídáním o výše zmíněných principech.

Cena za tento jeden díl je 300,-. Cenu jsem se snažila nastavit tak, aby byla dostupná i pro ty z vás, kteří si z různých důvodů nemohou dovolit objednat se ke mně na buddhistickou psychoterapii.

Produkt je možné si objednat na emailu vikti@centrum.cz nebo na messengeru.

Lektorka – Veronika Navrátilová – terapii sebepoznáním a astrologické praxi se věnuje přes 25 let. Vedle astrologie se v posledních letech intenzivně zabývá studiem buddhismu a prací s vlastní myslí. Základy terapeutické praxe položilo studium duchovních filosofií, hlubinné psychologie a vlastní transformační proces. Přístup ke klientům je založen na hluboké empatii a porozumění lidské psychice. Práce s lidmi je konkrétní, srozumitelná a použitelná v každodenním životě západního člověka.