Můj ceník

Za 1 hodinu výkladu si účtuji 1000 Kč.

S objednávkou prosím postupujte v těchto krocích:

1/ Pro výklad horoskopu je zapotřebí znát kromě data i čas narození. Ten je možné zjistit od matky či z archivu porodnice, v níž jste se narodili (nebo na matrice).

2/ Kontaktujte mě telefonicky (603 572 667), emailem (vikti @ centrum.cz) či přes facebook.

3/ Domluvíme si termín a typ konzultace. Nabízím osobní setkání, mobil, messenger, whatsapp či skype (na skype mě hledejte pod jménem Veronika Navrátilová, ale při vyhledávání k mému jménu ještě připište „Kutná Hora“, díky tomu mě zde s jistotou najdete), z časových důvodů nenabízím písemné zpracování horoskopů.

4/ Před konzultací musí na můj účet dorazit předem domluvená částka. Do zprávy pro příjemce prosím uveďte své příjmení. Číslo mého účtu je 1013326063/0800 .

5/ Po obdržení platby proběhne domluvená konzultace.

 Pro informaci – doporučuji si zaplatit 2 hodiny, ze zkušeností bývá 1 hodina málo, obzvlášť pokud se jedná o první konzultaci nebo při řešení více horoskopů a složitějších situací. Nicméně je to jen doporučení, samozřejmě je možné objednat se na 1 hodinu, i méně.

Očekávat ode mě můžete stoprocentní nasazení a práci odvedenou v maximální kvalitě. Těším se na Vás, neváhejte mě kontaktovat.

Speciální informace pro platby ze Slovenska:

  • při platbě prosím vyplňujte můj účet jako IBAN, který má tvar CZ64 0800 0000 0010 1332 6063
  • máte-li vyplnit název banky, uveďte Česká spořitelna
  • protože zasíláte eura na účet, který je veden v korunách, banka mi účtuje poplatek 100 kč za převod. To odpovídá přibližně 4 eurům, které musím přičíst k požadované částce
  • pokud si chcete objednat 1 hodinu výkladu, prosím Vás o zaslání 44 euro (v této částce již je zahrnut poplatek za převod z eura na koruny)
  • pokud si chcete objednat 2 hodiny výkladu, prosím Vás o zaslání 83 euro (v této částce již je zahrnut poplatek za převod z eura na koruny)